Šťastných deset

Kdy se hraje Šťastných 10?

  • Výsledky zveřejňujeme cca ve 12:30 (polední slosování) a ve 20:30 (večerní slosování).
  • Svá čísla si můžete předplatit až na 48 poledních a 48 večerních slosování (max. 96 slosování).
  • Sázky uzavíráme pro polední slosování vždy ve 12:00 a znovu je otvíráme ve 12:05, pro večerní slosování ve 20:00 každý den a znovu je otvíráme ve 20:05.
Šťastných 10 - aktuální výsledky zde

Vsaďte jen pouhou desetikorunu a možná se brzy dočkáte zajímavého výsledku – výhra až v řádu milionů, ale třeba také pár tisíc, vždyť i to se počítá! Kdo by vlastně neznal Šťastných 10, že? Oblíbená hra už po dlouhá léta, v českém prostředí snad i vůbec nejznámější, ještě tedy společně s původní Sportkou. Stačí přitom jen chvilka a sází se už od opravdu minimálních částek. Když se hraje až o celých sto milionů, kdo by odolal? A tiket si nemusíte kontrolovat při slosování u televize, stačí totiž jen pár kliknutí v internetovém prohlížeči…

Vyberte si šťastných deset čísel, kterým věříte

Jak vlastně postupovat? Stačí si zvolit deset různých cifer na každé slosování, kterého se chcete zúčastnit. Přirozeně nemusí být jen jedno, protože můžete se svým tiketem projít několika různými slosování. Šťastných 10 kontrola tiketu se odehraje přes internet, třeba i z vašeho osobního profilu. Stačí okamžik a hned víte, jestli máte naději nebo musíte s desetikorunou zkusit štěstí znovu. Nakonec, je to symbolická částka – a ruku na srdce – Šťastných 10 kontrola tiketu je trochu také o pocitu vzrušení z možné výhry. Vyplníte sázenku, a to klidně i online, stačí se registrovat do osobního profilu, podstoupit základní zákonné ověření a máte hotovo, herní web Šťastných 10 vás vítá!

Dvakrát denně probíhá slosování hry Šťastných Deset, co vy na to?


Šťastných 10 - aktuální výsledky zde

V poledne a večer aneb Šťastných 10 kontrola tiketu je možná dvakrát v každý den, bez ohledu na to, jestli je například víkend nebo svátek. Deset čísel mezi jedničkou a osmdesátkou, jistě si tam vyberete pár šťastných – ročník narození dětí nebo váš, rok, kdy jste se s manželem brali nebo jiné důležité životní datum. Případně číslo, které vás provází celý život a takříkajíc vám nosí štěstí, i to je další z možností. Zkrátka, kombinace je zcela na vás, nabízí se také možnost nechat počítač zvolit nějakou náhodnou sázku, pokud chcete svůj osud svěřit do rukou elektroniky. Šťastných 10 kontrola tiketu je pak už jenom formalita.