Přežil vlastní smrt, potom vyhrál dvakrát za sebou v loterii

Někdo považuje za štěstí už jen nalezení dobré práce nebo dobré známky dětí ve škole. Jiní mluví o štěstí jen ve špatných životních chvílích, například vyváznutí dopravní nehodě jako Australan Bill Morgan. Ten měl smůlu celý život, ale říká se, že něco vždy jednou končí a něco nového začíná!

Bill pracoval jako řidič nákladního automobilu, bydlel se svou přítelkyní v malém přívěsu, se kterou se znal už několik let.

Dopravní nehoda

Při své cestě kamionem po dálnici se připletl do vážné dopravní nehody, během které dostal infarkt. Když ho lékaři přivezli do nemocnice a dali mu lék, zastavilo se mu srdce, protože byl na lék alergický. Po dlouhých čtrnácti minutách začalo Billovo srdce znovu bít, ale upadl do kóma, ve kterém strávil dvanáct dní. Po probuzení byl v pořádku a neutrpěl ani ztrátu paměti, čemuž se lékaři divili.

Po zotavení začal pomalu měnit svůj život. Dal výpověď v práci a požádal svou dlouholetou přítelkyni o ruku. Samou radostí a s velkým pocitem štěstí se vydal do nejbližšího obchodu, kde si zakoupil svůj první stírací los v životě. Nemožné se stalo skutečností a Bill vyhrál automobil!

Štěstí pokračuje

Billův příběh zaregistrovala jedna lokální televize a chtěla s ním natočit reportáž. Kvůli dobrým záběrům se vydali do obchodu, kde si zakoupil svůj první los, a Bill si zakoupil druhý los ve svém životě. Tento los měl setřít a měl zvolat: „Vyhrál jsem auto!“ Jenže po setření losu Bill neřekl ani slovo a jen zíral na setřený los. Místo připravené věty po nějaké chvíli řekl „To není možné. Já jsem vyhrál… Ne nedělám si legraci, já jsem vyhrál 250 tisíc dolarů!“

Reportéři si mysleli, že na větu zapomněl a zkouší improvizovat. Jenže když se jeden z nich šel podívat na Billův los, zůstal také v šoku.

Vsaďte si svůj tiket

Vsaďte si i Vy svá šťastná čísla například do loterie Sportka a vyhrajte několik desítek milionů korun. Pro vyplnění tiketu stačí kliknout ZDE.

Kam dál?