Návod jak zkontrolovat čísla Sportky

Není to nic složitého! Stačí se držet naprosto jednoduchých kroků a váš tiket sportky bude zkontrolovaný během pár vteřin.

V prvním kroku si vyberte datum slosování, na který jste měli vsazený tiket Sportky. V druhém kroku si v uvedených sloupcích naklikáte vaše vsazená čísla, v případě, že jste si nevsadili všech deset sloupců nic se neděje. Jednoduše nechte sloupce prázdné a pokračujte k třetímu kroku. Ve třetím kroku vyplňte vaše číslo doplňkové hry Šance, v případě, že jste si ji nevsadili. Nic se neděje a pole nechejte opět nevyplněné. V posledním kroku, už jen klikněte na tlačítko „Zkontrolovat sázku“.

Sportka - aktuální výsledky zde

Zda jste vyhráli se vám zobrazí v přehledných tabulkách. V první tabulce budou výsledky porovnání pro hlavní hru Sportka a druhá tabulka bude obsahovat kontrolu doplňkové hry Šance.

Další možnosti jak zkontrolovat tiket Sportky od Sazky

Zkontrolovat tiket Sportky a zjistit zda jste vyhráli ve Sportce můžete mnoha způsoby:

  • Na terminálu sazky – Jednoduše si stačí zajít na jedno z výdejních míst Sazky a nechat si zkontrolovat tiket.
  • Na webu on-line – Sportka vyhráli jste je velice oblíbená forma kontroly čísel. Jednoduše vyplníte čtyři krok v naší aplikaci na tomto webu a ihned vidíte zda jste vyhráli.
  • V televizním vysílání – Zkontrolovat tiket Sportky můžete i při vysílání losování v televizi, obvykle vysílají výsledky na ČT1.
  • S mobilní aplikací – Sazka vydala i mobilní aplikaci pro kontrolu tiketu Sportky, pouze stačí vyfotit váš tiket a hned vidíte zda jste posledními šťastlivci.
  • Na Youtube kanálu Sazky – Všechna slosování Sazka nahrává i na svůj Youtube kanál.
  • Na teletextu – Ano i díky tomuto zastaralému způsobu si můžete zkontrolovat tiket Sportky.

Kam dál?