Britský instalatér vyhrál Porsche, prodal ho a za dva dny vyhrál další!

Dobré zprávy člověka potěší, ale štěstí druhých je trochu k vzteku a dalším faktorem, který se v nás probouzí je stará lidská závist. Sem můžeme zařadit příběh o britském instalatérovi, kterému se přilepilo štěstí na paty. Porsche Carrera, které vyhrál v loterii, prodal a za dva dny vyhrál další Porsche a několik stovek tisíc k tomu.

Osmadvacetiletý instalatér Tom z města Dartford severovýchodně od Londýna snil o rychlých autech už od dětství. Proto si kupoval tikety do loterie Nejlepší z nejlepších (BOTB). Tato loterie nabízí několik desítek luxusních vozů a podle toho, jaký vůz chcete si koupíte tiket.

Porsche Carrera

Tomovi se líbilo červené Porsche 911 Carrera 4 GTS. Za pár dní nemohl uvěřit, že toto auto v hodnotě 3,5 milionu korun vyhrál, když mu to oznamovali zástupci loterie. K autu ještě vyhrál hotovost ve výši v přepočtu 630 tisíc korun.

Porsche se ale nakonec rozhodl prodat, protože se svou přítelkyní už delší domu přemýšleli o vlastním společném bydlení. Koupil si další tiket do loterie BOTB a odjel se svým otcem na pracovní školení.

Porsche Macan S

Během výuky na školení začal Tomovi zvonit mobilní telefon. Odešel ze třídy, aby mohl přijmout hovor. Z reproduktoru se opět ozval hlas zástupců loterie a Tom zažil další obrovský údiv, protože opět vyhrál automobil značky Porsche, tentokrát model Macan S a k němu další finanční hotovost v přepočtu 630 korun.

Při přebírání druhé výhry prozradil, že se ještě nestihl vzpamatovat a dodal „Myslím, že jsem jedním z nejšťastnějších lidí na planetě. I když jsem si tiket občas koupil, tomu, že bych právě já vyhrál, jsem nikdy moc nevěřil. Ale že vyhraji dvakrát za sebou, a ještě v tak krátkém čase? To je skoro jako příběh z filmu Mission Impossible.“

TOM HARVEY - PORSCHE MACAN S + £20K

TOM HARVEY – PORSCHE MACAN S + £20K

Vsaďte si svůj tiket

Vsaďte si i Vy svá šťastná čísla například do loterie Eurojackpot a vyhrajte několik desítek milionů nebo jackpot v hodně přes jednu miliardu korun.

V nejbližší době mohou čeští sázkaři soutěžit i o motocykl Harley Davidson nebo luxusní apartmán v hodnotě 7 milionů korun!

Vsaďte si svůj online tiket loterie Eurojackpot. Můžete vyplňovat ZDE.

Online tiket loterie Eurojackpot

Kam dál?